REGENERACJA HAMULCÓW WROCŁAW | ZACISKI HAMULCOWE WROCŁAW | NAPRAWA I REGENERACJA

REGENERACJA ZACISKÓW HAMULCOWYCH - WROCŁAW

Nasza firma zajmuje się profesjonalną, skuteczną naprawą oraz konserwacją i regeneracją zacisków hamulcowych, firm tj. – KNORR, LUCAS, MERITOR, WABCO, PERROT, BENDIX, GIRLING, BREMBO, HALDEX do pojazdów ciężarowych, autobusów, naczep oraz przyczep na osiach BPW, BPW ECO, BPW ECO PLUS, SAF, SMB, ROR, MERCEDES, SCHMITZ CARGOBULL. Dodatkowo w ofercie naszych usług, znajduje się również – naprawa zacisków do pojazdów osobowych oraz dostawczych.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług firmy działające w branży transportowej. Współpracujemy również z warsztatami samochodowymi i hurtowniami, które specjalizują się w sprzedaży części zamiennych.

Bardzo ważnym elementem sprawnego pojazdu jest układ hamulcowy. To właśnie on odpowiada za zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa jazdy, więc zwracanie uwagi na jego stan jest bardzo ważne, ponieważ będzie można w odpowiednim czasie dokonać skutecznej naprawy lub wymiany odpowiednich podzespołów. Przed podjęciem ostatecznej decyzji na temat wymiany konkretnych części, dobrze jest sprawdzić czy istnieje tańsze rozwiązanie zapewniające dobre rezultaty. Jeśli problemem są zaciski hamulcowe, można zdecydować się na ich wymianę lub skuteczną regenerację zacisków hamulcowych..


W JAKI SPOSÓB PRZEPROWADZAMY REGENERACJĘ ZACISKÓW HAMULCOWYCH?

Regeneracja zacisków hamulcowych to usługa realizowana w wielu etapach. Istotne dla późniejszych czynności jest przeprowadzenie przez nas diagnozy pozwalającej na określenie stanu technicznego owego elementu. Uszkodzenia o charakterze mechanicznym, tj. Różnego typu pęknięcia uniemożliwiają wykonywanie dalszych prac z danym zaciskiem. W takiej prawidłowym rozwiązaniem jest wymiana. Jeśli jednak naprawa zacisków hamulcowych jest możliwa, wówczas podejmujemy decyzję o wykonywaniu dalszych czynności.
 
Niezwykle istotne jest dokładne czyszczenie elementu z osadu i zanieczyszczeń nagromadzonych podczas użytkowania pojazdu. Konieczne jest też właściwe zabezpieczenie powierzchni, aby regeneracja zacisku hamulcowego zapewniała znacznie lepsze i bardziej trwałe efekty. Końcowym etapem prac jest właściwa regeneracja zacisku hamulcowego.

Zapewniamy roczną gwarancję na zaciski hamulcowe, które przeszły regenerację. Prosimy o kontakt, jeśli pojawią się jakieś problemy ze zregenerowanym elementem przed upływem tego czasu. Wszystkie zgłoszenia załatwiamy pilnie. Wszystkich klientów serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.


CO W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI WYMIANY ZACISKÓW HAMULCOWYCH?

Jeśli z jakiś przyczyn nie będzie możliwa regeneracja zacisków - wówczas dobierzemy i sprzedamy Tobie nowe cześci (odpowiedni zacisk hamulcowy do Twojego samochodu). Tak aby samochód w pełni przygotować do bezpiecznej jazdy i oszczędzić. Posiadamy w naszej ofercie takie części pasujące do wielu różnych modelów pojazdów. Proponujemy naszym klientom najlepsze zaciski hamulcowe do samochodów osobowych, dostawczych, jak również naczep oraz autobusów. Posiadamy wysokiej jakości zaciski od sprawdzonych producentów.

Warto pamiętać o tym, aby nie lekceważyć nawet bardzo drobnych usterek, które mogą doprowadzić do poważniejszej awarii pojazdu. Odpowiednio wczesna reakcja sprawia, że potrzebna będzie tylko regeneracja zacisku, więc jest to rozwiązanie znacznie tańsze w porównaniu z wymianą zużytego elementu na nowy. Dobrze jest więc nie zwlekać i skorzystać jak najszybciej z pomocy naszej firmy. Zapewniamy pomoc klientom indywidualnym, hurtowniom, warsztatom i firmom innego typu.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: +48 (71) 722 29 92
Regeneracja Zacisków Hamulcowych Wrocław

W naszej ofercie znajduje się:

 • regeneracja zacisków hamulcowych
 • naprawa silników benzynowych i wysokoprężnych (diesel) - w tym również naprawy główne (remonty kapitalne),
 • naprawa zawieszenia:  wymiana wahaczy, amortyzatorów, sprężyn, półosi, tulei, sworzni, itd.
 • wymiany świec zapłonowych i żarowych,
 • wymiana układów rozrządu,
 • naprawa i wymiana skrzyń biegów,
 • naprawa układów hamulcowych, wymiana tarcz, szczęk oraz klocków, wymiana płynu hamulcowego,

 

 • naprawa głowic silników i układów zasilania silnika,
 • wymiana układów wydechowych,
 • remonty i regeneracje tylnych osi (regeneracja tylnych belek),
 • naprawa układu kierowniczego: drążki, końcówki drążków kierowniczych, przekładnie kierownicze,
 • okresowa wymiana oleju silnikowego oraz olejów przekładniowych,
 • okresowa wymiana płynu chłodniczego,
 • wymiany filtrów (olejowe, powietrzne, kabinowe, paliwowe),
 • kasowanie wskaźników inspekcji.

PRZEGLĄDY
Przegląd okresowy pojazdu to czynność, którą każdy właściciel powinien wykonać raz do roku celem bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy. Oddaj swoje auto w ręce naszych specjalistów.

Służymy wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Szybko i rzetelnie ocenimy stan techniczny Twojego auta. W ramach okresowej obsługi Państwa pojazdów oferujemy:

Przygotowanie pojazdu do przeglądu rejestracyjnego

Przygotowanie pojazdu do przeglądu rejestracyjnego

France Serwis

Przeglądy bieżące

 

France Serwis

Przeglądy okresowe

 

Przeglądy aut flotowych - specjalne ceny

Przeglądy aut flotowych - specjalne ceny

France Serwis
ul. Gądowska 1
54-213 Wrocław

Godziny pracy:
Pon. - Pt.: 8:30 - 17:00